Retreat Posvátných žen na Bali s Helenou Houdovou 

 POSUNUT NA PODZIM 2021

Dovol si magické čarování na Bali jen pro sebe. Pojeď na cestu za potěšením. Bydli v nádherném prostředí a buď obklopena krásou. Dopřej svým chuťovým buňkám to nejlepší vegetariánske jídlo. Čeká na Tebe nabitý program pouze v ženském kolektivu. Nech se hýčkat přírodou, kterou Bali nabízí, nech se hýčkat masáží, propoj se se sestrami z Posvátné ženy, Helenou a mentorkami a hlavně se podívej zase hlouběji více do sebe. Vytvoř prostor pro více potěšení, lásky, radosti a toho, po čem toužíš. Budeme tančit, zpívat, s jemností čistit i tvořit, uvolňovat a hlavně si dovolovat cítit to vše. 

Pro rezervaci stačí zadat svůj email. Platba proběhne až budeme znát datum otevření indonézských hranic.

UPDATE Z KVETNA 2021:

MILOVANE SESTRY,

PRAVE ZJISTUJEME MOZNOST, ABYCHOM SE NA BALI MOHLY POTKAT V RIJNU 2021.

BALI JE OTEVRENO, ALE POUZE S VIZEM. KOMUNIKUJEME S LOKALNI AGENTUROU, CO KONKRETNE JE POTREBA  PRO ZISKANI VIZA TAK, ABY JSTE MOHLY V RIJNU PRIJET.

DEKUJEME ZA VASI TRPELIVOST A BUDEME VAM, KTERE JSTE SE ZAREGISTROVALY S PREDBEZNYM ZAJMEM (staci zde nechat vas email), POSILAT UPDATY.

S LASKOU, HELENA A VENDULKA

PŘEDBĚŽNÁ REGISTRACE

Helena Houdová

Helenu znáš jako svou průvodkyni Posvátné ženy, ale pro jistotu: Helena je certifikovaná koučka sexu, lásky a vztahů a bude podporovat Tvoji cestu zpět k tomu, kým opravdu jsi - živé, radostné, orgasmické bytosti.

Žije na Bali se svými úžasnými dětmi Darienem, Daveedem a Deiou.

Na co se můžeš těšit

 

6 nocí ubytování v nádherném welness resortu Bagus Jati s plnou penzí

Welcome drink v hotelu při příjezdu 

Balisjký uvítací ceremoniál v hotelovém chrámu

Výborná balijská vegetariánská kuchyně ráno, v poledne i večer a zdravé odpolední svačinky formou ovoce a zeleniny

Denní pitný režim je zajištěný formou 2 minerálních vod na pokoj

Neomezený vstup do spa, bazénu,  horké jakuzzi, bylinkové páry a gym

1x 60 min. balijská masáž

Jóga, dechová cvičení, tanec, meditace, rituály a hlavně hluboká vnitřní práce na sobě, kterou Tě budeme bezpečně a s lehkostí po celou dobu provázet 

Místo retreatu

Místo, kde si spolu budeme celý týden jen užívat, jsem vybírala opravdu pečlivě. Nachází se v samotném srdci džungle a je to opravdový ráj na zemi.

Mým hlavním kritériem byla bezpečnost, možnost soukromí a úžasní lidé, kteří jsou otevření srdcem i myslí.

BAGUS JATI Health & Wellbeing Retreat resort se rozkládá na 5-ti hektarech a je tvořen krásnými zahradami na kopcovitém terénu obklopen kolem dokola pralesem. Je 750 m nad mořem na sever od Ubudu. Je zde krásný čistý vzduch a příjemné klima (cca. 20 – 25 C).

Pro více info.se podívej na http://bagusjati.com

Předpokládaná cena 39.000 - 45.000 Kč.

PŘEDBĚŽNĚ SI REZERVUJ MÍSTO

Obecné informace

BALI je ráj na zemi. Jedno z nejnádhernějších míst na zeměkouli, které leží na východě od ostrova Jáva, má velmi rychle rozvíjející se turismus a získává si stále větší popularitu. Ostrov je sopečného původu, je obdařen nesmírně úrodnou půdou z níž převážná část má formu terasovitých políček. Žije se tu v rytmu náboženských obřadů, odpočinku, práce a umělecké tvorby.

Na Bali je hinduistické náboženství, je to spojení hinduismu, buddhismu a kultu předků. Balijci věří, že se na světě musí neustále vyrovnávat dobro a zlo, tedy karma.

Na Bali se střídají dvě období – dešťů a sucha. Období, kdy více prší nastává od prosince do března. Nejméně prší v období našeho léta. Denní teploty se pohybují po celý rok v průměru kolem 32° a teplota vody dosahuje kolem 27°. Lidé sem jezdí na dovolenou po celý rok i na úkor špatného počasí, protože po dešti Bali září příjemnějšími barvami a všechno je krásně rozkvetlé a zelené.

Indonéské jídlo se skládá převážně z rýže a smažených jídel na všechny způsoby. Kromě místních pokrmů zde najdete všechny druhy kuchyní od thajských, vietnamských, čínských a evropských po veganské, organické i bio. Místní jídla se pohybují v cenách okolo 20 Kč, v lepších restauracích zaplatíte za několikachodové menu kolem 200 Kč.

Indonésie je rozdělena do tří časových pásem. Všude je stejný čas až na Jávu, kde je o hodinu méně. V zimě je čas +7 hodin, v létě + 6.

Nejčastější dotazy

Zajímá Tě víc?

Nenašla jsi všechny informace a zajímá Tě víc?

Napiš mi na [email protected]