POSVÁTNÝ PROSTOR 

REGISTRACE ZDE

  

 Co na Tebe čeká

 • Spousta meditací, rituálů a aktivací od Heleny a dalších krásných žen a mužů
 • 1x měsíčně skupinový koučink s Helenou nebo s dalšími mentorkami
 • 2 - 4x měsíčně živé vysílání na různá témata
 • 2 - 4x měsíčně nové meditace nebo videa s nástroji od úžasných spolutvořitelů
 • Cvičení pro zvýšení životní energie
 • Kruh úžasných žen a mužů který je plný pochopení a podpory
 • Rozhovory s inspirativními lidmi na různá témata
 • Otevřená náruč milujícího prostoru, který Tě vítá přesně takového/takovou jaký/á jsi 
 • Rozmanitý program, který je spolutvořen v harmonii a jednotě vědomých žen a mužů

 

Posvátný prostor je místo, kde můžeme být sami sebou. Je to místo, kde se navzájem respektujeme, inspirujeme, přinášíme do prostoru svou esenci, své jedinečné dary a navazujeme hluboká přátelství. Je to láskyplný prostor, kde je každý vítaný přesně takový jaký je - ve své síle, jemnosti, ale také křehkosti.

V měsíci ČERVEN Tě čekají tyto živé setkání:

 • V neděli 19.6. online setkání s koučinkem s Helenou Houdovou
 • V pondělí 27.6. online setkání na téma Muž & Žena s Andreou a Michalem

 

Nové příspěvky (videa, texty aj.) od spolutvořitelů:

 • Olga Václavková - Skicář odvážného umělce (Otevřená cesta k malování i pro ty co chtějí začit malovat a tvořit)
 • Ema Dvořáková - články pro zamyšlení i odlehčení
 • Míša Horňáková - Moje MOC je i Tvoje MOC - Rituál lásky a světla, Předpověď na FULLMOON, Co karty radí na měsíc červen
 • Andrea a Michal - přináší do Posvátného prostoru jemnost, opravdovost a hloubku na téma žena & muž 

Posvátný prostor je láskyplné místo, které je plné meditací, cvičení, rozhovorů se zajímavými osobnostmi, integračních callů, živých online setkání, které zahrnují jedinečnou techniku koučování s Helenou a ostatními držiteli/držitelkami prostoru, inspirativní videa s nástroji a mnoho dalšího.

Tento prostor je také otevřený pro všechny co chtějí pocítit sílu komunity žen a mužů a společně prozkoumávat krásy života, témata sexuality, léčení, umění, zkrátka společně se podporovat na cestě vědomým životem.

 

 Tímto prostorem Tě provede:

Helena Houdová

Helenu znáš jako průvodkyni Posvátnou ženou a Milencem bez hranic. Dále je také certifikovaná koučka sexu, lásky a vztahů a bude Ti podporou na cestě Posvátným prostorem, kde na Tebe čeká spousta meditací, aktivací, videí s nástroji, které právě Heleně pomohli na cestě k uzdravení a nalezení své vnitřní síly.

 

V Posvátném prostoru také poznáš dary nádherných bytostí, které cítili, že chtějí spolutvořit. Jsou to muži a ženy, který se účastnili ať už Mentorky posvátného života, Posvátné ženy nebo Milence bez hranic a přinesou tak do prostoru svou jedinečnou esenci, sdílení svých silných příběhů a vnesou tak do tohoto magického místa své dary, které nalezli na cestě životem a postupem času se stali jejich posláním tady na Zemi.

Pokud i ty cítíš, že by ses chtěl/a podílet na spolutvoření Posvátného prostoru, tak jsi z celého srdce VÍTANÝ/Á.

SPOLUTVOŘITELÉ POSVÁTNÉHO PROSTORU

ANDREA ZIMOVÁ

MENTORKA POSVÁTNÉ SEXUALITY & SOUL MENTOR
Průvodkyně posvátným partnerstvím

Jsem ŽENA. Jsem LÁSKA. Jsem MATKA. Jsem DIVOŠKA. Jsem MILENKA. Jsem POSVÁTNÁ. Jsem MAGICKÁ. Jsem.

Provedu Tě s jemností a do hloubky Tvými tématy přesně tak, jak budeš potřebovat, ženo, i muži.
Miluji napojení na tělo, kde nacházím odpovědi na vše, co potřebuji. Miluji napojení na duši, kdy jsem a tvořím v souladu se svou podstatou. Miluji božské propojení ženy a muže a cítím se požehnaná provést Tě i na této cestě.

www.andreazimova.com 
    [email protected]

Jsem MARCELA VAYA,

bytost, která přišla na tento svět prožívat své světlo.

Miluji práci s tělem díky které dávám ženám i mužům ochutnat, jaké to je napojit se na svůj zdroj, na svou sílu, na svou energie a žít tak naplněný život, v radosti, lásce, důvěře a přijetí sebe sama.

Díky nástrojům, které ve svém srdci nosím spolu můžeme pročistit vztahy, propustit vzorce, poděkovat minulosti, přijmout temnotu a vynořit se do světla.

Jsem tady proto, abys i Ty jako bytost prožívala naplněný život.

www.marcelafortelkova.com

  [email protected] 

RENATA PALETOVÁ

SOUL WHISPERER & SOUL ALIGNED MENTOR & SACRED SEXUALITY & ENERGY HEALING

Mluvím lidem z duše a dávám jim křídla.

   Umožňuji bezpodmínečné přijetí. Držím prostor pro léčení starých vzorců a překonání životních výzev. Inspiruji k lehkosti a klidné radosti.

[email protected] 

MARTINA STEKLÁ

Life kouč & Business mentor

Pomáhám ženám i mužům najít v sobě odvahu a sílu a udělat v životě změnu. 

Zabývám se celostním koučingem ze všech oblastí života jako je například sebehodnota, sebeláska, vztahy, práce, finanční hojnost, intimita, životní naplnění, protože všechno se vším souvisí.

Věnuji se také business mentoringu a pomáhám začínajícím podnikatelům odstranit jejich limitující vzorce a myšlenky a nakopávám je pozitivním mindsetem tak, aby byly úspěšnými, svobodnými podnikateli ve své síle.

 www.martinastekla.cz

       [email protected] 

JINDŘIŠKA HLINOVÁ

Držitelka prostoru

"S láskou vás provedu změnou."

[email protected]

OLGA VÁCLAVKOVÁ

Skicář odvážného umělce

Podporuji a motivuji výtvarné umělce v jejich tvorbě, sebevědomí, radosti a odvaze. Pro mě je umělcem každý, kdo chce tvořit, ať už maluje nebo touží po tom, aby maloval. V každém vidím jeho hodnotu, srdce a jedinečnost. Miluji podporovat zájmové umělce. 

Provázím je v odvaze, aby byli se svým uměním viděni, pomáhám jim také díky své profesi i s praktickými věcmi a možnostmi výstav - jak si výstavu zařídit, jak díla instalovat a všechny potřebné náležitosti okolo. Pořádám také společné online výstavy.

Vytvářím také publikace o výtvarných dílech a o práci umělců, od brožur po monografie. 

Dvacet let pracuji v galerii, a to mě natolik ovlivnilo, že jsem i já začala kreslit ilustrace a komiksy. Proto také souzním s pocity při začátku tvorby, tedy znám pohled i z druhé strany než jen té galerijní.

www.olgavaclavkova.cz

       [email protected] 

PAVLÍNA JIROUŠKOVÁ

Vědomý život a intuitivní business

Průvodkyně, držitelka prostoru, světlonoška, certifikovaná koučka intuice, terapeutka duše, terapeutka EFT a energetické psychologie, mentorka intuitivního života a businessu.

Pomáhám probouzejícím se ženám, probuzeným ženám, světlonoškám a hvězdným semínkům spojit se se svou intuicí, se svou duší, se svou vnitřní moudrostí a nechat se jí intuitivně vést, vstoupit do své síly, žít v souladu se se svým posláním, sdílet své dary, svítit, spolutvořit nový svět s lehkostí, v radosti a v hojnosti.

Držím svým klientkám prostor a intuitivně je vedu a pomáhám jim zvědomit si, odblokovat, uvolnit a propustit vše, co není v souladu s jejich nejvyšším já a co stojí v cestě jejich naplněnému a radostnému životu v nejvyšší lásce, v pravdě a v hojnosti, který si sem jejich duše přišla prožít. Individuální koučink, skupinové workshopy a online programy.

 www.pavlinajirouskova.com 

IG: www.instagram.com/pavlina.jirouskova/

MICHAELA HORŇÁKOVÁ 

Rozpoviem ti rozpravku o mne a o tebe ...
 
Kto som ja? 
Som Vila, Som Laska, Som Bosorka, Som Usmievava, Som Ukecana, Som Pravdovravna, Som Všetko co len chcem BYT. SOM TO JÁ, MOJE AUTENTICKE JÁ.
 
Aj tvoja rozpravka sa začala už dávno a právě prebieha jej dej, je len na tebe ako bude pokračovat a ako chceš aby pokračovala. Či budeš tápat a hladat co ti pomože a nasměruje ta, alebo najdeš v sebe odvahu a spravis krok vpred mimo svojho poznania a dovolíš si nahliadnut do sveta plného lásky a něhy. 
 
Prevediem ta z krajiny kde všetko padá a nefunguje, kde ludia su utrápený a nešťastně zamotaný v nekonečnom kolotoči zla do krasnej magickej čarovnej krajiny, kde si budeš žít svoj podla seba a svojich pravidiel. Kde svieti láska, porozumenie, něha a kde je vela krásných bytosti, ktore ti velmi rádi pomóžu na tvojej cestě.
 
FB: Michaela Hornakova (Spiritual Mentor)
IG: michaela.hornakova 
 

JANA ARMIA SONTEI

Energy Soul Healig & Soul Mentor
 
Čtení z duše, odvádění entit.
Pomáhám lidem odstranit jejich vnitřní bloky, aby jejich duše mohla opět tančit ve svém vnitřním světle. 
Harmonizace čaker.
Čištění prostorů i předmětů od negativní energie.
Terapie Bachovými květy 
 
Instagram: jana_armia_sontei
 

ZUZANA GELETIČOVÁ 

..milovníčka života, cestovania, spoznávania ľudí, rovnako ako vlastného ticha.

Prevediem ťa na ceste ukončovania starého.

Na ceste k novému.

Na ceste k vašej vnútornej sile a odhodlaniu vykročiť. 

Bezpečne, v jemnom naladení na seba ťa prevediem cestou zanechania starého a zrodenia sa do nového. 

Kde čas a priestor opustia rovinu mysle ako si doteraz poznal/a a v tom tichu bezpečného medzipriestoru sa Zrodí tvoje nové krásne JA.

FB: Spoznávanie Vnútornej krajiny

FB: Zuzana Akbal

www.abal.sk

BARBORA 

...jak popsat cosi co je ukryto za slovy? ... Tak tedy,
Jsem E S E N C I A L I S T K A, jsem tou, kterou vlastní odvaha dovedla na místo, odkud jsem si přivoněla k vlastní, nádherné a jedinečné ESENCI, od té chvíle bylo jasné, že tato krásná, láskyplná, všeobjímající, otvírající, přijímající a pevná vůně mé ESENCE, bude všude se mnou. Provází mě mým životem. Právě teď a tady jsem na procházce, procházce Životem a beru s sebou každou nádhernou bytost, která touží ucítit svou vlastní a nádhernou ESENCI. Vedu Tě, držím Tě, svítím Ti na cestu  a DÁVÁM PLNOU POZORNOST Tvé jedinečné ESENCI a to do chvíle, kdy načerpáš zpět svou vlastní sílu, rozvoníš se... JSI ESENCE... Pak se Ti pokloním, obejmu Tě a zamávám Ti na Tvou cestu, s láskou a slzami dojetí, že jsi to také dokázala, milá bytosti. A PAK? PAK UŽ PROVONÍŠ SVŮJ ŽIVOT SVOU JEDINEČNOSTÍ. 
 
Volá-li Tě vůně mé ESENCE, přivoň si tady: www.esencialistka.net, pokud raději píšeš: [email protected] 
nebo si zavolejme: 739 345 122

ALENA GRAY

Jmenuji se Alena Gray a zabývám se homeopatií. Vystudovala jsem  Českou školu klasické a postklasické homeopatie. Dále jsem absolvovala v této návaznosti medicínské minimum a jsem členem České komory homeopatie. V roce 2022 jsem se zúčastnila programu Posvátná žena a přes tento nádherný proud spojení s vědomými ženami a dalšími krásnými bytostmi se otevřela možnost spolutvoření Posvátného prostoru. Jsem za to skutečně vděčná, že již nastal ten čas a že i já mohu spolutvořit  tento nádherný prostor vzájemné lásky a podpory.  Mým záměrem je, abychom mohli zářit a inspirovat se navzájem k vytvoření světa po kterém, tak hluboce toužíme. Díky metodě homeopatie si můžeme posvítit tam, kde ještě  činíme volbu mezi láskou a strachem a pomoci si přes homeopatické léky odblokovat staré vzorce, být více zdraví a méně nemocní, jak na úrovni těla tak i duše a ducha. S hlubokou úctou k cestě každého jednoho z Vás si Vám dovoluji nabídnout homeopatické poradenství. V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit pro bližší informace. 

[email protected]

  

Měsíční otvírací energetická výměna

za Posvátný prostor:

20€

 Automatická měsíční úhrada
(Možnost platby i v českých korunách) 
CÍTÍM ANO - 20€

 

MOŽNOST DLOUHODOBÉ ENERGETICKÉ VÝMĚNY

3 měsíční energetická výměna - 60 euro

6 měsíční energetická výměna - 110 euro

12ti měsíšní energetická výměna - 200 euro

 
(Možnost platby i v českých korunách) 
CÍTÍM ANO

Více o Posvátném prostoru

 

Nejčastější dotazy

Máš další dotazy?

Napiš nám na email [email protected] nebo [email protected] a my Tě co nejdřív budeme kontaktovat.

 

S LÁSKOU

HELENA A CELÝ TÝM