MILENEC BEZ HRANIC PRO ŽENY

7- týdenní program, který je nyní zpřístupněný i ženám!

Čeká na vás cesta za hlubším pochopením mužské životní a sexuální síly.

 

Online program Milenec bez hranic je pro ženy, které chtějí: 

 •  hlubší pochopení mužské sexuální energie 
 •  nahlédnout do světa mužů - co cítí, potřebují
 •  větší propojení se svým ( budoucím) partnerem
 • svému muži porozumět, naslouchat 
 •  stát se tvůrkyní úspěšných vztahů
 •  dozvědět se víc o anatomii ženského a mužského vzrušení

❥ Tento program je určen pro single ženy i ty ve vztahu.

❥ Milovaná, jestliže se přihlásíš do 15.5., tak v rámci programu také získáš jedno skupinové online sezení s Helenou.

ANO, MÁM ZÁJEM

Fakta:

Věděli jste, že 75% mužů má ejakulaci během prvních 3 minut od začátku penetrace?

Víte, že vetšina milování včetně předehry trvá méně než 15 minut?

A věděli jste, že žena, aby dosáhla orgasmu během milování, potřebuje alespoň 40 minut, vetšinou i déle?

A věděli jste, že muž může zažít během milování neomezený počet orgasmů a neejakulovat?

 

❥ Tento program Milenec bez hranic PRO ŽENY je určen všem ženám, které chtějí naslouchat, pochopit svého muže a povznést tak společný vztah na něco výjímečného, posvátného. 

❥ Už je na čase nejenom vedle sebe žít, ale i společně růst, podporovat se, dávat si prostor a pochopení.

Placeholder Image

CO TĚ ČEKÁ V TOMTO PROGRAMU: 

V tomto programu Milenec bez hranic pro ženy na tebe čeká 7 - týdenní cesta, kde pod každým týdnem najdeš spoustu lekcí, meditací, technik, které jsou v programu pro muže pod názvem Milenec bez hranic. Vše co bylo součástí tohoto programu bude otevřeno i tobě, KROMĚ živých koučinků - ty z důvodu bezpečného prostoru nebudou zpřístupněny. 

Díky tomuto programu zažiješ spoustu AHA momentů. Porozumíš mužské sexuální energii. Zjistíš po čem muži touží, kde vznikají jejich traumata a bolesti. Pochopíš, jak je můžeš podpořit na jejich cestě a zároveň jak můžete stát vedle sebe v autentičnosti, síle, jemnosti a zároveň křehkosti, kterou v sobě jak muži, tak my ženy máme. 

Už je na čase nejenom vedle sebe žít, ale i společně růst, podporovat se, dávat si prostor a pochopení. 

Tento program Ti také pomůže s Tvým vnitřním mužem. Získáš tak přístup k nezávislosti, soustředění, cílevědomosti, rozhodnosti a ke všem ostatním krásným darům, kterými mužská energie oplývá. 

Díky vyvážení těchto dvou stran si můžeš stoupnout do své rovnováhy, duality a nastolit si tak v sobě harmonii. Dokážeš vidět skrze zmatek a iluze a stáváš se ve svém životě odolná vůči manipulování. Právě díky svému vnitřnímu muži neřešíš co si kdo o Tobě pomyslí, ale s čistou hlavou kráčíš na své cestě za svými sny a cíli.

Milovaná ženo, pokud jsi nejednou v životě pronesla, že by jsi chtěla být mužem a nebo sis pomyslela, jak to mají muži ve svém životě lehčí, tak věř, že tento program Ti otevře oči. Nejenom my ženy si neseme našimi životy traumata, bloky a odpojení se od své síly. Podobný příběh si žijí i muži. Pojď nahlédnout do jejich světa a nacítit si nejenom sílu, lásku, jemnost, ale i pocítit to, jak jsou muži pro nás velkou medicínou a inspirací.

❥ Milovaná, jestliže se přihlásíš do 15.5., tak v rámci programu také získáš jedno skupinové online sezení s Helenou.

❥ Jako BONUS vám budou v květnu přidány další nahrávky z letošního Milence bez hranic 2022 - opět nebudou obsahovat koučování.

❥ Do programu je možné se přihlásit celoročně. 

❥ Pokud by jsi měla jakékoliv dotazy, neváhej nás kontaktovat na emailu: [email protected] nebo [email protected]

NYNÍ ZAHÁJEN PŘEDPRODEJ PROGRAMU!

Placeholder Image
ANO, JSEM PŘIPRAVENA
Placeholder Image

Jednotlivá setkání budou zaměřená

na konkrétní týdenní témata:

Placeholder Image

 

Mistr intimity

 • jsem v kontaktu se svým tělem a svým potěšením
 • umím pracovat se svojí ejakulací
 • umím držet prostor pro sebe i svoji partnerku
 • otevírám sebe a tím svoji ženu 
Placeholder Image

  

Vědomý král

 • bloky, ktere mužům brání žít naplněný sexuální život
 • porno, rodinné vzorce, generační osvobození se
 • napojení se na své mužství
 • hluboký vztah sám se sebou

 

Placeholder Image

 

Multiorgasmický Mistr

 • anatomie vzrušení muže
 • jak funguje sexuální energie u mužů
 • delší a silnější erekce
 • jak mít celotělový orgasmus
 • jak mít multiorgasmické zážitky 
Placeholder Image

Posvátná žena

 • jak rozluštit  ženské tajemství a porozumět mu
 • sexuální energie v ženách a co žena potřebuje
 • posvátný Moon
 • anatomie ženského vzrušení 
Placeholder Image

Její orgasmy bez hranic

 • průvodce druhů ženských orgasmů
 • tajemství ženské ejakulace 
 • jak otevřít její srdce i tělo a dát ji to, po čem touží
Placeholder Image

Medicine man

 • jak využít sexuální energii k léčení
 • jak využít sexuální energii k manifestaci toho nejúžasnějšího života
 • jak umět držet bezpečný prostor pro sebe i pro ženu
Placeholder Image

Milenec bez hranic

 • jsem ve své síle
 • miluji bez hranic
 • stojím ve světle i stínu svého bytí
 • přijímám svou divokost i něžnost a jsem tvůrcem svého světa
Placeholder Image

Bonus 1

 • posvátná yoni masáž pro ženu
 • jak pomoci ženě nechat odejít trauma a bolest z jejího těla a vytvořit tak prostor pro vetší sexuální potěšení
Placeholder Image

Bonus 2

 • ženská ejakulace a jak na ni
 • co dělat, když žena nedosahuje orgasmu

MILENEC BEZ HRANIC PRO ŽENY

Cena 9 999,- Kč

NYNÍ 7 999,- Kč

Program je možné si zakoupit i na splátky (3 x 2 666,33 Kč).

★ Přihlaš se ZDE ★
Placeholder Image

Zkušenosti Milenců bez hranic:

Andrej S., 30 let, učitel pohybu, Slovensko

 

"Naše stretnutia mi prinášajú velké množstvo nepoznaných informácií o mojej ale aj ženskej sexualitě. My ludia potrebujeme najskor dokonale chápat a potom vieme aj dokonale cítit. Je to tu všetko krásně pokope, ucelené, jasné s množstvom praktických cvičení a zároveň skuseností ostatných mužov v skupině sú na nezaplatenie. Emocie počas spoločných meditacií a cvičení sú velmi silné  a nepoznané, zároveň dostávám svoje vzrušenie pod vacsiu kontrolu. Odporúčám každému mužovi, ak je otvorený a ochotný učit sa."
 

Martin, lékař

"Kurz bych doporučil každému, kdo hledá sám sebe, každému, kdo cítí, že něco v jeho životě má být jinak a neví si s tím rady, každému, kdo hledá naplněné a vědomé partnerské vztahy. A jakou jinou cestou by se toto mělo dít než přes sexualitu, která je mužské podstatě tak blízká. Neocenitelná je i možnost se ke všem lekcím kurzu opakovaně vracet.

Díky kurzu jsem pochopil, co znamená láska, ona bezpodmínečná, všeobjímající láska. Pochopil jsem, že jde mít srdce doširoka otevřené, a přitom beze strachu, že je někdo raní. Pochopil jsem, co znamená rozhodnout se tady a teď. Pochopil jsem, proč místo toho, aby člověk v sobě řešil věci silou a zatnutím zubů, je často tisíckrát správnější být na sebe jemný a láskyplný, věci v sobě přivítat a ne s nimi bojovat nebo potlačovat.

Helenko, ohromné díky za tvoji práci, jsi opravdová čarodějka, s magickou vnitřní sílou a darem měnit obyčejné věci ve zlato.

S hlubokou vděčností, pokorou a láskou."

Petr 39 let, psycholog, kouč, Čechy

 

"Znám Helenu jako krásnou a úspěšnou ženu a měl jsem silný impuls zapojit se do jejího online programu. Musím říci, že její profesionální odbornost předčila moje očekávání. Má rozsáhlé znalosti nejen v oblasti sexuality, ale i psychologie. A co bylo pro mě nejúčinnější? Praktické techniky pro hlubší seberealizaci, pro transformaci, kde se sexualita setkává s duchovnem, možná bych řekl i transcendenci.

Jelikož v tuto chvíli nemám partnerku, opravdu oceňuji, že k relacím mám přístup kdykoli v budoucnu. Pokud jste na hraně, rozhodně jděte do toho."

 

Michaela, Čechy

 

"Přestože jsme s manželem spolu měli a máme upřímný a láskyplný vztah, na kterém jsme přes osm let vědomě pracovali, měli jsme dlouhodobý problém se sexualitou. Problémem bylo, že jsem směrem ke svému manželovi necítila přitažlivost, přestože je to atraktivní muž. V minulosti jsme navštívili sexuoložku, ale ani po mnoha návštěvách se nic nezměnilo a bylo nám řečeno, že jde o neřešitelnou situaci a že nevidí jiné východisko, než rozchod. Svého muže ale miluji a nechtěla jsem ho opustit. Dlouhodobě se tato situace zvládala dost těžko, protože přirozeně po sexu oba toužíme.

Do programu Posvátná žena a Milenec bez hranic jsme se s mužem oba přihlásili s vědomím, že jde o poslední pokus, jak manželství zachránit. Obsah programu, to jak Helenka celý program vede a hlavně její neskutečná energie, obrovské znalosti, jemné ale přitom silné předání všeho, co sama zná a co se naučila, nám oběma obrovsky pomohlo. Pochopili jsme, že se oba nacházíme ve velmi silné vlastní nerovnováze. Díky programu Posvátná žena jsem začala pracovat na svém ženství a snažím se neposilovat svůj už tak hodně silný mužský princip.

Z mého manžela, který byl na mentální úrovni spíše klukem, než mužem, se konečně stává můj vědomý král, o kterého se můžu opřít a stát se královnou po jeho boku. Stále jsme na cestě, vlastně je to jenom začátek, ale nejdůležitější na tom je, že jsme díky Helenčiným programům dokázali jít oba do sebe a už nyní si užíváme úžasného sexu (několikrát denně!) :-) Chybějící sex byl pouze symptomem mnohem hlouběji zakořeněných problémů, které jsme oba mohli začít řešit. Tím hlavním posunem je nalezení své vlastní síly, sebevědomí a rovnováhy.
Helence jsme oba neskutečně vděční! Helenko, ze srdce děkuji!"

 

Placeholder Image

Milenec bez hranic

"Když se podívám, kde jsem byl před 2 měsíci a kde jsem teď, tak vidím neskutečný posun. 

Helenka je skutečně jemným a láskyplným průvodcem, schopným předávat hluboké zkušenosti a vědomosti s ohromnou lehkostí a čistou, až dětskou radostí. Člověk v tom nachází velkou inspiraci. Zároveň umí dát pocit absolutního bezpečí, pocit, že člověk je vítán a přijímán přesně takový jaký je. S tím jsem se v takového míře ještě nesetkal. 

Kurz mi pomohl se v sobě zorientovat, objevit potlačenou vnitřní sílu, jistotu, vyrovnanost, vnitřní klid a uvědomit si vlastní mužnost. Jsem najednou schopen vystupovat s větším sebevědomím, jasněji a otevřeněji vyjadřovat své postoje a názory. Cítím více chuti do života, víc energie a odhodlání, výrazně vyšší výkonnost.

Ke kurzu bych měl jedinou drobnou „výhradu“ a tou je jeho název. Správně by měl být „Život bez hranic“, protože přesah kurzu je do všech aspektů života, co si jen lze představit. Potvrzuje to, že sexuální energie je naší posvátnou životní energií. "

 

Placeholder Image

Martin, Čechy

"Nikdy mě nenapadlo, kolik si toho neseme z minula. Kurz mi pomohl uvědomit si, jak neskutečně je naše sexualita od dětství ohýbána, potlačována a jsou jí vnucovány umělé a nefunkční vzory. Díky kurzu jsem zjistil, že to, co jsem považoval za svou sexualitu byly jen kapky v oceánu možností, jen prchavé povrchní okamžiky, závislé na okolí a zevních podnětech. Nikdy dříve mě nenapadlo, že skutečný sexuální prožitek vychází z nitra, může mít až bezrozměrnou a bezčasovou podobu, kdy ho naplno prožívá každá buňka těla a člověk z něho může odcházet s úžasným pocitem naplnění, energie a síly. Po letech postupného vyhasínání a vyprahlosti se najednou sexuální život s mojí mnoholetou partnerkou znovu rodí, a to v úplně jiné kvalitě a rozměru.

Napadá mě k tomu sobecká myšlenka. Všechno to, co tě, Helenko, v životě potkalo je neskutečný dar pro mě a nás všechny, protože jinak bys nebyla tam, kde jsi teď a nemohla pomáhat všem těm, kteří to potřebují. Všichni jsme opravdu součástí téže jednoty."

 

Placeholder Image