Můj profesní životopis

Jako certifikovaná koučka sexu, lásky a vztahů v Tantrickém institutu integrované sexuality podporuji vaši cestu zpět k tomu, kým opravdu jste - živé, radostné, orgasmické bytosti.

Jako zdravotní pedagog Hippocrates Health Institute vám mohu pomoci při změně životního stylu, abyste mohli prosperovat ve všech aspektech svého života.

Mé zázemí je také v sociální a kulturní antropologii Západočeské univerzity.

Během posledních sedmi let jsem se naučila Masáž posvátného pánevního dna pro ženy i muže a ponořila jsem se hluboko do starodávných znalostí Tantry, Quadushky, Tao a Lemurie.

Pracuji také s některými praktikami Neo Tantry.

Založila jsem charitu pro znevýhodněné děti po celém světě - Slunečnice, kde jsem dvanáct let působila jako prezidentka. 

Cestovala jsem po celém světě, nejprve jako mezinárodní high-fashion topmodelka, později jako worldschooling maminka 3 kouzelných dětí - Dariena, Daveeda a Deii.

 

 

Můj příběh

Trvalo mi 35 let než jsem uslyšela své volání a našla svou osobní sílu. Vyrostla jsem v České republice a již od dětství jsem cítila silné spojení s Matkou zemí. Během mého dospívání jsem se hodně zabývala ochranou lidských a zvířecích práv, ochranou životního prostředí a tím, jak se chováme k planetě zemi a k sobě navzájem. Věděla jsem, že jsem tady, abych změnila svět. Ve věku devatenácti let jsem založila charitu na podporu znevýhodněných dětí po celém světě.

Vstoupila jsem také do soutěže krásy Miss České republiky, protože jsem cítila, že to může být způsob, jak něco ovlivnit. Vyhrála jsem, a tak jsem začala následujících dvacet let moji modelingovou kariéru.

Jako topmodelka jsem byla oceňována světoznámými fotografy, šéfredaktory módních časopisů a agentů za svou krásu a chytrost. Ale nebylo ráno, kdy jsem se probudila a cítila se krásně. Nebo chytře. Cestovala jsem po světě a snažila se prokázat svou hodnotu prostřednictvím stránek vyhledávaných časopisů o módě a životním stylu; zatímco jsem bojovala s bulimií a žila s všudypřítomným pocitem, že nejsem dost dobrá.

Každé ráno jsem se probouzela a cítila pocit prázdnoty, ostudy a nejistoty sama ze sebe, ze svého vzhledu a své vlastní hodnoty.

 

Sexuální zneužívání, které jsem zažila jako dítě, a později v podobě sexuální závislosti mého bývalého manžela mě udržovalo v neustálé bolesti, depresi, pochybnostech.

Jednoho dne jsem se probudila v nemocnici a nevěděla jsem, jak jsem se tam dostala. Diagnóza byla zlomené srdce. Zpráva v ten den byla jasná. Buď se rozhodnu žít sama za sebe a začnu se poslouchat nebo zemřu, pokud se budu nadále snažit zachránit a změnit ostatní, zejména tehdy svého manžela.

A najednou jsem pochopila, že všechny mé chvíle temnoty ... všechny ty roky deprese a utrpení - byly dary.

Dary pro mě, abych se setkala s tím, kdo jsem, s mou podstatou.

Ponořila jsem se hluboko do studia starověké a moderní posvátné sexuality, Tantry a Quadushky. Použila jsem různé způsoby, abych znovu mohla cítit radost, potěšení a lásku. Cítit se naživu.

Potkala jsem své vlastní silné já přijetím a integrací mých minulých traumat, strachů, pocitů studu a viny.

A rozhodla se uvidět svou sexualitu a moje tělo jako krásné a posvátné.

Nyní se cítím neskutečně vděčná za neustálou inspiraci, kterou denodenně zažívám se svými klienty - ženy i muži - leadry a vizionáři, se kterými pracuji prostřednictvím své koučovací a pedagogické praxe. Ať už jsou svobodní nebo mají rodinu, jsem pohnuta jejich zranitelností a odvahou k vnitřní práci a přijetí a vyléčení traumat, studu, strachů a bolesti z jejich minulosti. Vždy jsem dojata, když mohu být svědkem jejich přeměny na zářící, orgasmické a radostné bytosti.

 

Pokud Tě volá téma Tvého poslání nebo léčení, integrace a růstu či rozvoje v sexu, lásce, vztazích, kontaktuj mě

ZDE