POSVÁTNÁ ŽENA

 

SEBEROZVOJOVÝ A  TRANSFORMAČNÍ PROGRAM,

KTERÝ TĚ PROVEDE NA CESTĚ K PŘIJETÍ A ROZVINUTÍ SVÉHO ŽENSTVÍ

 

POSVÁTNÁ ŽENA TĚ PODPOŘÍ, ABY SIS NAPLNO STOUPLA DO SVÉ SÍLY, PŘIJMULA SAMU SEBE, DOVOLILA SI CÍTIT SEBELÁSKU A UKÁŽE TI, JAK PLNĚ ZAŽÍVAT ORGASMICKÉ POTĚŠENÍ

 

JSI PŘIPRAVENA VSTOUPIT DO SVÉ POSVÁTNÉ ŽENSKÉ SÍLY A ZAČÍT TVOŘIT ZE SVÉ PRAVÉ PODSTATY?

Volám všechny ženy -  průvodkyně, empatky a vizionářky, matky, dcery, sestry. 

Je čas. 

Právě nyní společně procházíme největší transformací, kterou naše planeta kdy zažila. A Ty jsi volána, abys rozsvítila své vnitřní světlo, probudila své dary, svůj záměr a své poslání. Svět potřebuje, aby každá část Tebe zářila jasným světlem. 

Je čas, aby sis vzala zpět svou sílu a aby skrze Tebe mohla do celého světa proudit Tvá posvátná životní, sexuální energie.  

Nastal čas společně vytvořit paradigma Nové Země založené na lásce.

Jsi připravena.

A já Ti s láskou předám přes Posvátnou ženu nástroje, které Ti pomohou žít samu sebe, ve své autenticitě.

 

Stejně jako každá žena v sobě nosíš dary. Dary pro sebe, pro Tvé milované, pro lidstvo, pro planetu Zemi. Hluboko v sobě svoji sílu cítíš, jen ses musela naučit ji ztlumit, potlačit svou autentičnost, protože někde na Tvé cestě Ti řekli, že jsi "příliš". Příliš hlučná, tichá, hubená, tlustá, výstřední, usedlá, přemalovaná, bio, chemická, hloupá, chytrá, klučičí, holčičí, atd.. prostě moc. A s Tvou silou se ztlumilo i Tvé světlo, ty sama, tvoje radost, tvá láska, kterou jsi. Tvé poslání. Tvé pravé JÁ.

Možná jsi, stejně jako každá třetí žena, každá třetí z nás, zažila zneužití či násilí. A tak jsi se ztlumila ještě víc, možná až do necítím, protože jedině tak jsi mohla přežít. Znám to. Byla jsem tam taky. Necítila jsem radost, jen ten nejhlubší a nejširší oceán smutku.

Mít plnohodnotný život, stát ve své síle, zažívat fyzickou radost, sexuální potěšení, plné prožití orgasmické energie a tolik sebelásky, kolik chceš, je Tvým právem. Program Posvátná žena Ti může pomoci, aby si to v sobě opět našla. Abys našla zapínač své síly a měla odvahu zmáčknout JÁ. Je to možné a tenhle program bude Tvým nástrojem po celý život. 

S láskou,

Helena

Naše životní, sexuální energie je tou nejpřirozenější a nejmocnější energií.

 

Je to doslova životodárná energie, bez které by neexistovalo nic. Žádní lidé, žádná zvířata, hory ani oceány. Žádná láska. Žádná radost. 
Vše je tvořeno touto silou. A tahle síla se nachází přímo uvnitř Tebe. Právě teď.
Cítíš její velikost?
Když potlačujeme sami sebe na základě strachu z toho, co si o nás budou myslet ostatní nebo proto, že se za naši životní energii stydíme, místo toho, abychom ji nechali volně proudit naším tělem - nebojujeme tak jen s námi samými, ale se silou, díky které se vše rodí.
A jako výsledek můžeme zažívat...
 • Přetrvávající pocity úzkostí, necitlivosti a deprese
 • Pocit studu nebo strachu z prožívání naší životní, sexuální energie
 • Potřebu srovnávání nebo soutěžení s ostatními ženami
 • Snahu naplnit očekávání ostatních nebo je potěšit na úkor sebe
 • Pocit, že nejsme atraktivní nebo žádané
 • Pocit oběti ostatních lidí nebo situací okolo nás
 • Pocit bezradnosti z prožitého traumatu či zneužití a nevědomosti, jak jej zpracovat
 • Nemožnost dosáhnutí orgasmu a plné prožití orgasmické energie

Není Tvoje chyba, že se takto cítíš, ale je ve Tvé moci a Tvou zodpovědností, s tím něco udělat. 

JSEM PŘIPRAVENA VSTOUPIT DO SVÉ POSVÁTNÉ ŽENSKÉ SÍLY

Proč je klíčové vyléčit si vztah se svou životní, sexuální silou

Zdravý vztah s naší životní - sexuální silou nám dovolí cítit se celistvě a dotýká se každé části našeho života.  

Sebeláska a životní síla jsou úzce propojeny. A sebeláska je pěstována, jen když dokážeme přijmout nejhlubší, nejtemnější části nás samých. Stíny. Strachy. Bolesti. Divoké a ničivé části ukryté hluboko v nás.

Od té doby, co byla naše životní, sexuální síla po tisíciletí úmyslně potlačována a zostuzována - a stále je - vnímaly jsme tato zranění jako nepřijatelné části nás samých. Bojovaly jsme proti nejpřirozenější a nejsilnější části našeho bytí.

A potlačily jsme tak naše emoce a pocity ještě hlouběji. 

Teď si představ, že všechny tyto části můžeš uvolnit. Že je můžeš uvidět jako své dary. Jako součásti své magie. Jako svou sílu.

Pojď se vydat do sebe. Objevit tyto dary, které díky Posvátné ženě můžeš osvobodit.        A doslova se tím rozzářit!*

 

*Zajímavý fakt: Univerzita v Německu zjistila, že my, lidé opravdu záříme - a dá se to měřit. Přišli na to, že lidé běžně září 20 fotonů, ale když se na sebe napojíme, např. pomocí meditace, můžeme se rozsvítit až na 100 000 fotonů!

Teď je čas vstoupit do své ženské síly, abys mohla:

 • Cítit se bezpečně ve svém těle
 • Žít plně v napojení na lásku i radost jako svou podstatu a rodné právo
 • Cítit neomezený potenciál své životní energie
 • Naučit se používat nástroje, pomocí kterých zpracuješ a integruješ svá traumata, bolesti i hluboké emoce
 • Získat zpět všechny části sebe samé, které jsi potlačila nebo opustila
 • Nechat jít všechny návyky, přesvědčení a vztahy, které nejsou v souladu s tím, kdo skutečně jsi 
 • Zjistit, jak léčit, manifestovat a tvořit pomocí své posvátné životní energie 
 • Objevit své jedinečné dary, své poslání, které můžeš sdílet s ostatními 
 • Přijmout sebe celou ve světle i ve tmě a stát v síle té, kterou opravdu jsi 
 • Kultivovat krásné a smysluplné vztahy 
 • Naučit se využívat svoji léčivou sílu k tomu, aby jsi poléčila svá pradávná i současná zranění 
 • Plně cítit a vyjadřovat své emoce 
 • Posílit svou intuici a důvěru v božské vedení
 • Léčit svá zranění od jiných žen a najít podporu v sesterství 
 • Plně tvořit a spolutvořit
 • Ztělesnit svou nádhernou esenci a žít magický život 
 • Být božskou posvátnou silnou ženou, kterou jsi

 

Ahoj milovaná sestro, já jsem Helena Houdová

 

Trvalo mi 35 let, než jsem uslyšela své volání a našla svou osobní sílu. Vyrostla jsem v České republice a již od dětství jsem cítila silné spojení s Matkou Zemí. Během mého dospívání jsem se hodně zabývala ochranou lidských a zvířecích práv, ochranou životního prostředí a tím, jak se chováme k planetě Zemi a k sobě navzájem. Věděla jsem, že jsem tady, abych změnila svět. Ve věku devatenácti let jsem založila charitu na podporu znevýhodněných dětí po celém světě.

Vstoupila jsem také do soutěže krásy Miss České republiky, protože jsem cítila, že to může být způsob, jak něco ovlivnit. Vyhrála jsem, a tak jsem začala následujících dvacet let moji modelingové kariéry.

Jako topmodelka jsem byla oceňována světoznámými fotografy, šéfredaktory módních časopisů a agentů za svou krásu a chytrost. Ale nebylo ráno, kdy jsem se probudila a cítila se krásně. Nebo chytře. Cestovala jsem po světě a snažila se prokázat svou hodnotu prostřednictvím stránek vyhledávaných časopisů o módě a životním stylu; zatímco jsem bojovala s bulimií a žila s všudypřítomným pocitem, že nejsem dost dobrá.

Každé ráno jsem se probouzela a cítila pocit prázdnoty, ostudy a nejistoty sama ze sebe, ze svého vzhledu a své vlastní hodnoty.

Fyzické zneužívání, které jsem zažila jako dítě, a později v podobě závislosti mého bývalého manžela, mě udržovalo v neustálé bolesti, depresi, pochybnostech.

Jednoho dne jsem se probudila v nemocnici a nevěděla jsem, jak jsem se tam dostala. Diagnóza byla zlomené srdce. Zpráva v ten den byla jasná. Buď se rozhodnu žít sama za sebe a začnu se poslouchat nebo zemřu, pokud se budu nadále snažit zachránit a změnit ostatní, zejména tehdy svého manžela.

A najednou jsem pochopila, že všechny mé chvíle temnoty, všechny ty roky deprese a utrpení - byly dary.

Dary pro mě, abych se setkala s tím, kdo jsem, s mou podstatou.

Ponořila jsem se hluboko do studia starověké a moderní posvátné moudrosti života. Použila jsem různé způsoby, abych znovu mohla cítit radost a lásku. Cítit se naživu.

Potkala jsem své vlastní silné já přijetím a integrací mých minulých traumat, strachů, pocitů studu a viny.

A rozhodla se uvidět svou sílu a moje tělo jako krásné a posvátné.

Nyní se cítím neskutečně vděčná za neustálou inspiraci, kterou dennodenně zažívám se svými klienty - ženy i muži - leadry a vizionáři, se kterými pracuji prostřednictvím své koučovací a pedagogické praxe. Ať už jsou svobodní nebo mají rodinu, jsem pohnuta jejich zranitelností a odvahou k vnitřní práci, přijetí a vyléčení traumat, studu, strachů a bolesti z jejich minulosti. Vždy jsem dojata, když mohu být svědkem jejich přeměny na zářící, kouzelné a radostné bytosti.

Více o mém příběhu

Pavla Jasmina, 46 let

www.zenskasmyslnost.cz
 

Posvátná žena je opět otevřena.

Během 9 modulů online programu Posvátná žena, se vydáš na cestu, na které si vezmeš zpět svou ženskou sílu. Otevřeš se lásce, divokosti a radosti ze života. Propojíš se svou životodárnou energií a objevíš dary, které jsou v Tobě ukryté.

Každý modul je zaměřený na jiné téma a já v nich s Tebou budu v předtočených videích sdílet praktická cvičení pro tělo, dechové techniky, meditace a další léčivé nástroje, které Tě budou podporovat na cestě za léčením Tvé životní síly, za prožíváním hloubky Tvého bytí a za tvořením z Tvé pravé podstaty a pečováním o sebe a své blízké.

V rámci programu obdržíš jako dárek přístup do Posvátného prostoru na 4 měsíce zdarma, kde najdeš mnoho meditací, aktivací, rozhovorů a dalších inspirativních videí jak ode mě, tak od dalších spolutvořitelů tohoto programu. Dále máš možnost se přidat do soukromé facebookové skupiny Chrám posvátných žen, kde můžeš sdílet s ostatními ženami Tvůj příběh, požádat je o držení, radu - zkrátka se stát součástí komunity, kde jsi vítaná přesně taková jaká jsi.

Toto je místo, kde se děje ta opravdová magie a transformace.  

Michaela, Čechy

"Přestože jsme s manželem spolu měli a máme upřímný a láskyplný vztah, na kterém jsme přes osm let vědomě pracovali, měli jsme dlouhodobý problém s fyzickou blízkostí. Problémem bylo, že jsem směrem ke svému manželovi necítila přitažlivost, přestože je to atraktivní muž. V minulosti jsme navštívili terapeutku, ale ani po mnoha návštěvách se nic nezměnilo a bylo nám řečeno, že jde o neřešitelnou situaci a že nevidí jiné východisko, než rozchod. Svého muže ale miluji a nechtěla jsem ho opustit.

Dlouhodobě se tato situace zvládala dost těžko, protože přirozeně po tělesné blízkosti oba toužíme. Do programu Posvátná žena a Milenec bez hranic jsme se s mužem oba přihlásili s vědomím, že jde o poslední pokus, jak manželství zachránit. Obsah programu, to jak Helenka celý program vede a hlavně její neskutečná energie, obrovské znalosti, jemné ale přitom silné předání všeho, co sama zná a co se naučila, nám oběma obrovsky pomohlo. Pochopili jsme, že se oba nacházíme ve velmi silné vlastní nerovnováze.

Díky programu Posvátná žena jsem začala pracovat na svém ženství a snažím se neposilovat svůj už tak hodně silný mužský princip. Z mého manžela, který byl na mentální úrovni spíše klukem, než mužem, se konečně stává můj vědomý král, o kterého se můžu opřít a stát se královnou po jeho boku. Stále jsme na cestě, vlastně je to jenom začátek, ale nejdůležitější na tom je, že jsme díky Helenčiným programům dokázali jít oba do sebe a už nyní si užíváme úžasného s*** (několikrát denně!) :-) Chybějící fyzická blízkost byla pouze symptomem mnohem hlouběji zakořeněných problémů, které jsme oba mohli začít řešit. Tím hlavním posunem je nalezení své vlastní síly, sebevědomí a rovnováhy.
Helence jsme oba neskutečně vděční!

Helenko, ze srdce děkuji!"

Je čas vzít si zpět svou sílu, která byla po tisíciletí skrze traumata a generační vzorce a programy potlačována, abychom přijetím každé jedné části nás samých rozzářily celé naše bytí.

Jsem připravena vstoupit do programu

Barbora, 34

 

Moduly: 

Placeholder Image

1. MODUL

Jsem POSVÁTNÁ

 • Bezpečí
 • Životní energie
 • Emoce a pocity
 • Propojení se s naším tělem
 • Jak si vytvořit v těle bezpečí a zklidnit mysl

2. MODUL

Jsem LÁSKA

 • Léčivá energie lásky
 • Jak otevřít své srdce a dát si lásku
 • Technika zpocitňování
 • Uvolnění bloků skrze tělo a vyživení sebe skrze lásku 
 • Soucit

3. MODUL

Jsem ŽENA

 • Životní energie a jak proudí ženou
 • Anatomie ženského těla
 • Sebeláska
 • Umění přijímání
 • Božské ženství a léčení vztahu s maminkou

4. MODUL

Jsem BOHYNĚ

 • Životní energie a jak proudí mužem
 • Anatomie mužského těla (umění doteku a správného načasování)
 • Tajemství oživení vztahu
 • Božské mužství a léčení vztahu s tatínkem

5. MODUL

Jsem DIVOKÁ

 • Svoboda                      
 • Potřeby a traumata vnitřního dítětě
 • Svoboda a autentické tvoření
 • Napojení na svoji divokost
 • Síla divoké ženy a rituály

6. MODUL

Jsem RADOSTNÁ

 • Napojení se na svou radost
 • Jak odemknout svůj potenciál
 • Praktické tipy a techniky k dosažení fyzického uspokojení 
 • Aktivace nových kódů

7. MODUL

Jsem LÉČIVÁ

 • Léčivá síla životní energie
 • Jak vědomě pracovat se svou životní energií
 • Necitlivost a jak ji proměnit do potěšení
 • Posvátná masáž a léčení bloků

8. MODUL

Jsem MAGICKÁ

 • Důvěra a tvoření v souladu s Tvým posláním
 • Důležitost Tvé pravdy 
 • Životní energie a její magie
 • Jak si manifestovat skrze životní energii

9. MODUL

Jsem ve SVÉ SÍLE

 • Stát ve své síle
 • S láskou a respektem dát svobodu ostatním 
 • Odvaha tvořit ze své podstaty
 • Rozpomenutí se na svou přirozenost

Zážitky Posvátných žen:

Erika S., 38 let, Praha

"Helena je pro mě dar z nebes. Učí mě, jak pomalu a bezpečně nacházet svou vnitřní sílu, své dary a poslání, které už dlouho volaly po tom, abych je v sobě objevila. Prošla jsem mnoho kurzů a seminářů, ale až díky Heleně, která pracuje s neuvěřitelnou lehkostí, jsem našla to, co jsem hledala.

Dlouhé roky jsem cítila, že chci být více napojená na svou intuici a díky tomu se umět správně rozhodovat bez jakýchkoliv pochybností a díky Heleně se to opravdu děje a já si začínám věřit. Způsob její práce mi vyhovuje v tom, ze mě učí, jak si na vše přijít sama a to díky své vlastní vnitřní moudrosti, kterou má v sobě každý z nás. Vše se děje ve správný čas. Jsem neuvěřitelně šťastná, že mohu právě s Helenou spolupracovat. Je to pro mne velká radost a posun v mém životě."

Jana, 34

"Je toho spoustu, co mi tento program dal. Helenka mi pomohla navrátit se k sobě, znovu objevit životní sílu a naladit se na své ženství. Má citelnost se zvýšila a já se dokážu lépe nacítit na své tělo a více pracovat se svojí energií. Nástroje, které jsme se během programu naučily, mi pomáhají lépe dosahovat uspokojení.

Má láska k sobě samé stoupla z bodu 0 na 1000. Znám své hranice. Jsem vice úpřímná k sobě i k ostatním. Zvědomila jsem si spoustu limitujících přesvědčení (např. Musí se tvrdě makat, abych něco dokázala. Úspěšná budu pouze, pokud budu na sebe tvrdá a neoblomná. Slzy projevují jen slabší povahy. Ženy musí sloužit. Utrpení je součástí života ženy.), které mi braly energii a bránily v tom být sama sebou. 

Za tu dobu se mé vztahy i vztah vůči mně samotné výrazně zlepšily a já zažívám větší klid a vyrovnanost. Dnes nemám problém jít a obejmout svoji mámu a cítít přitom lásku. Ještě před rokem bych nevěřila, že je toto možné. Jsou momenty, kdy se cítím více svá, volná a svobodná. Otevírám se zranitelnosti a nové lásce po letech trápení, bolesti a odmítání partnerů. 

Chtěla bych vyzdvihnout krásný bezpečný prostor, nová přátelství, silné pouto sesterství a zejména samotnou Helenku, která do tohoto programu vkládá celé své srdce, čas, energii, znalosti a léčivé schopnosti. Celý program, FB podpora a Helenčino vedení v naprosté jemnosti pro mě znamená tolik, že jsem ho absolvovala již dvakrát a plánuji se přihlásit i do dalších."

Nela, 27 let

 

Zažij cestu,

na kterou už se vydaly stovky žen

Řekni sobě ANO

Jakmile se do programu přihlásíš, dostaneš e-mail s podrobnými instrukcemi, jak se připojit do své členské sekce, kde najdeš všechna předtočená videa ke každému modulu. 

 

Přidej se ke komunitě

Dostaneš odkaz na soukromou skupinu na facebooku - Chrám posvátných žen. Je to bezpečný prostor, kde se vzájemně nehodnotíme a podporujeme. Můžeš si tam kdykoliv říct o pomoc a podporu.

Bav se obsahem

S otevřeným srdcem a myslí si vyhraď na každý modul 2 - 4 hodiny, které si můžeš rozvrhnout podle vlastní potřeby.  Zbytek se o sebe postará přirozeně a magicky.

 

Testimoniály

Jitka, pilates - koučka

"Už jsem toho vyzkoušela opravdu hodně, od psychologů až po hypnózu, pomohlo to, ano, ale Helenka je tou, která je naprosto jedinečná na mé cestě životem.

Konečně mne provedla k sebepoznání v lásce a soucitu k sobě samé a já si dovolila postupně “porodit” tu ženu, kterou mám být, chci být a toužím být.
Je to opravdu náhled na život a sama sebe tak úžasný, že Posvátná Žena ve mne svití a jásá více a více.
Zároveň je vše s Helenou tak plné energie lásky, radosti a sdílení, že to ani nemůžu vyjádřit slovy. Jsem plná lásky a vděčnosti za koučink i Posvátnou ženu - všem vám program vřele doporučuju.

Katka K.

"Program Posvátná žena je o nalezení a posílení ženské síly. Budete překvapeny, jakou velkou moc máte, kolik informací, prožitků, darů dostanete, co vše vyléčíte. Helenka je bezmezná láska. Navíc krásná, chytrá, pokorná.

Děkuji moc, Helenko. Děkuji, že jsi."

Blanka M.K., 34 let, fitness trenérka

"Než jsem vyhledala Helenu, cítila jsem, že moje hluboká vnitřní síla je pryč. Že je někde utlačená, potlačená, citila jsem se v chaosu a zmatku. Moje duše začala volat o pomoc a nenásilnými kroky me šeptala, abych oslovila Helenu. Přišlo mi to poměrně šílený, netušila jsem, jestli Helena vůbec pracuje s klienty, jen jsem ji měla na instagramu a táhlo a volalo mě to k ní.

Už teď - po několika sezeních s ní - cítím svou duši, cítím její potřeby a její volání. Helena mě naučila oslavovat a vše vítat s radostí. Naučila mne dotknout se svých niterních částí a promlouvat s nimi. Naučila mě se léčit sama a pomoci si sama. Cítím se klidná, cítím vnitřní klid, cítím propojení se vším v mém životě jako s celkem, citím jasně potřeby své duše. Už se nebojím vyjádřit samu sebe, vnímám jasně své hranice a mnoho dalšího poznání mi na naši společné cestě přišlo a přichází.
S Helenou nás čeká ještě nějaká společná práce a cesta a já se moc těším, jaké další obzory ve mne společně odhalíme."

Eliška H., 22

"Objevila jsem diky Tobě spousty AHA momentů, kdy se mi po x měsících, dokonce možná i letech povedlo rozluštit, proč mě tolik bolela záda v krizi a bolest od té doby je opravdu minimální, dá se říci ze nulová. Dala jsi nám tolik krásných nástrojů, pro objevení sebe samotné. Konečně jsem poznala, jaké to je během menstruace nepoužít tabletku na bolest, protože si mne naučila naslouchat svému tělu a propojit se s nim. Vážím si svého těla, protože díky němu prostě můžu to, co ženy v mě rodové linii nemohly."

 

Milovaná, jsi připravena do sebe investovat?

Program zahrnuje:

 • 9 modulů s předtočenými videí plných zkušeností, odborných znalostí a schopností, díky kterým se znovu napojíš a integruješ láskyplné spojení se svým posvátným ženstvím.
 • Výuku různých cvičení a technik jako práci s dechem, aktivace a meditace, abys mohla jít hlouběji v objevování toho, kdo skutečně jsi. 
 • Soukromou skupinu na Facebooku - Chrám posvátných žen, aby ses mohla propojit s ostatními podobně smýšlejícími sestrami a mohla během své cesty sdílet a oslavovat sebe a své prožitky. Nejen během programu, ale i dlouho po něm. 
 • Neomezený přístup do programu Posvátná žena, aby jsi mohla programem projít podle svých potřeb. 
 •  4 měsíční přístup do progamu Posvátný prostor, kde nalezneš spoustu meditací, aktivací jak ode mě, tak od spolutvořitelů co se podíleli na zrodu tohoto programu
 • Bonusová videa s novými technikami a nástroji, které jsem sdílela během Posvátné ženy 2022.

POSVÁTNÁ ŽENA

CENA 12 000 KČ

NYNÍ SE SLEVOU 33%

AKČNÍ CENA 8 040,- KČ

JEDNORÁZOVĚ (8 040,-Kč)
2 SPLÁTKY (2 x 4 020,- Kč)
3 SPLÁTKY (3 x 2 680,- Kč)

Máš k programu nějaké otázky?

Kde můžete vidět Helenu